Úkoly - Pamatujeme si vše za vás

Taky se vám stane, že zapomenete na důležitý úkol, jen proto, že jste si ho nepoznačili nebo vám ho nikdo nepřipomněl. Se službou Úkoly FORDESK už vás paměť nikdy nezklame! Tato sekce pohlídá všechny vaše termíny a jejich plnění.

Váš online úkolovník, který hlídá všechny termíny. Sekce Úkoly slouží k tomu, abyste už nikdy nezapomněli na svěřené úkoly a měli je stále na očích. Nemusí se však jednat pouze o úkoly pro vás, spolupracovat můžete s celým týmem či konkrétní úkoly rozdělit mezi jednotlivé kolegy.

Jak funguje sekce Úkoly:

  • Přes jednoduchý formulář úkol vložíte od systému a od té chvíle vám bude FORDESK hlídat termín jeho plnění.

Sdílení úkolů

  • Úkol můžete sdílet se spolupracovníky, nebo jim ho předat, poté se objeví v jejich Fordesk úkolovníku. Vaši kolegové ihned vidí nově vložený úkol.

  • Po splnění každého úkolu lze přidat komentář, a můžete ihned vidět, kde byl problém, proč se váš zaměstnanec zdržel s termínem či jaké jsou jeho další návrhy. Vidíte, kdy a kdo daný úkol dokončil. Lépe tak pracujete v týmu a bezprostředně vidíte potencionální problémy.

  • Díky společnému sdílení můžete v týmu rychle spolupracovat, a to už ať už jste v práci, doma, nebo na služební cestě v zahraničí. Své úkoly vidíte po přihlášení z jakéhokoliv počítače. Pracujete v pohodlí z domova i na služební cestě v cizině.

FORDESK - Úkoly

TIP - ForDesk
Přijatá pošta
Pokud je třeba odpovědět na přijatou poštu, vytvoří se vám úkol a systém vám automaticky připomene, že máte nevyřízené úkoly.