Pošta - Váš online pošťák

Nemáte čas chodit na poštu? Potřebujete mít přehled o veškeré firemní korespondenci? Chybí vám informace, jestli už adresát poštu obdržel a zda ji převzal? Vyzkoušejte si, jak je možné modul Pošta FORDESK využít, a dejte sbohem zdlouhavé administrativě.

Pošta slouží ke kategorizaci vaší klasické pošty a také k lepší orientaci v ní. Všechny příchozí i odchozí dopisy či zásilky můžete do systému jednoduše zaznamenat. Navíc můžete doplnit informace o tom, kdo a kdy danou zásilku převzal. Pošta se vám po vložení automaticky kategorizuje do různých sekcí, jako jsou odeslaná, přijatá, nevyřízená, nevytištěná a neodeslaná. Po zaškrtnutí splnění úkolu se vám automaticky přesune do aktuální složky.

Co vám služba Pošta umožňuje

  • Díky službě Pošta máte na očích aktuální seznam toho, co je třeba vyřídit a co již vyřízeno bylo. Vše vidíte na úvodní obrazovce Pošty.

  • Sekce Pošta kategorizuje vaši klasickou poštu. Lépe se v ní orientujete.

  • Máte přehled o odchozí i příchozí korespondenci. Víte přesně, kdo a kdy přijal určitou zásilku.

  • Díky kontrole seznamu toho, co je třeba odnést na poštu, můžete navíc jedním kliknutím vygenerovat a vytisknout podací arch.

  • Už žádné chození na poštu. Jedním kliknutím potřebné dokumenty odešlete na poštu a Česká pošta je za vás vytiskne, vloží o obálky a odešle. Z vašeho kreditu se poté stáhnou peníze za poštovné.

Možnost sdílení pošty a vytváření úkolů

  • Poštu navíc sdílíte mezi spolupracovníky a rozdělujete si úkoly.

FORDESK- Pošta

TIP - ForDesk
Dokumenty po ruce
Ukládejte si do Cloudu všechny důležité dokumenty. Vždy je tak budete mít k dispozici, ať jste doma, či v zahraničí.