Reference

Lenka
Lenka - účetní v rodinné firmě

"Účetnictví dělám již léta pro naši malou rodinnou firmu. Jsem poměrně konzervativní, a tak jsem se novinky docela bála. Nakonec jsem ráda, že jsem se nechala přesvědčit. Šetří práci i čas."

Andrea
Andrea - účetní

ForDesk jsem si oblíbila pro jeho jednoduchost a funkčnost. Velice jsem ocenila šablony pro nejčastěji používané dokumenty nebo možnost odeslání faktur bez nutnosti chodit na poštu. Navíc je neustále aktualizován. Spokojenost.  

Lukáš
Lukáš - podnikatel

ForDesk jsme začali využívat se všemi kolegy v našem týmu a veškerá organizace nám klape lépe. Můžeme sdílet, upravovat, nahrávat, a to všichni odkudkoliv, nejen z práce. Data máme také hned k dispozici. Lépe se nám plánují porady, meetingy i obchodní schůzky.

Eva
Eva - začínající podnikatelka

S podnikáním teprve začínám a všechno je pro mě nové, neznámé a komplikované. Díky ForDesku se ale orientuju lépe a hned se cítím profesionálně.

Jan
Jan - soukromý podnikatel

Na ForDesku mě baví, že mám všechno na jednom místě a že si obsah můžu přizpůsobit podle toho, co sám chci, a nemusím se zdržovat věcmi, které nepotřebuju.

Michal
Michal - podnikatel v oblasti realit

"Upomínky, připomínky i kontakty má člověk všude po ruce, nejen v mobilu, který může někde nechat. Díky tomu mě ForDesk už jednou zachránil. Neztratil jsem kontakty, ani poznámky o schůzce v diáři. Takže děkuji!"

TIP - ForDesk
Widgety na dashboardu
Zajímá vás, jaké bude o víkendu počasí? V nastavení widgetu Počasí, si můžete vybrat dvě města, kde můžete počasí sledovat.