Archiv novinek

25.4.2016 I Dubnové novinky na Fordesku

Dubnové novinky na Fordesku

Pokud vystavujete svým klientům pravidelné faktury (každý měsíc, rok nebo v jakémkoliv jiném intervalu), máme pro Vás dobrou zprávu. Spustili jsme pro Vás novou funkci Pravidelná fakturace, která automaticky odesílá (e-mailem nebo přímo Českou poštou) Vaše pravidelné faktury. Druhou možností je jejich příprava s možností nechat se upozornit FORDESKEM na jejich včasné vystavení a odeslání.

Dále jsme pro Vás rozšířili filtry dokladů ve Fakturaci, upravili design sekce nastavení a spustili nové notifikační centrum.

V další aktualizaci se můžete těšit zejména na vylepšení Adresáře a nové zajímavé funkce Auditora, který vám bude poskytovat ještě mnohem více informací než doposud.

4.4.2016 | Velká březnová aktualizace systému

Velká březnová aktualizace systému

Ve FORDESKU jsme pro Vás připravili velkou březnovou aktualizaci systému. Změnili jsme design hlavní nabídky, rozložení stránky sytému a aktualizovali jsme grafiku hlavního Dashboardu a přidali mini widgety. Slibovaného zlepšení se dočkala i služba Fakturace, která dostala přehlednější dashboard, rozložení seznamů, způsob navigace ve fakturách, souhrny v seznamech dokladů, nové ovládání v rámci tabulky a možost vystavovat faktury v cizích měnách. Dále Vám v rámci fakturací přinášímé novou funkci SKLAD, která umožňuje evidenci zboží a upozorní Vás na kritické množství zásob. Přiznání k DPH a k DPFO nyní vyplníte snadno díky interaktivnímu formuláři s možností uložení a tisku. Vyzkoušejte naše služby ještě dnes a těšte se na další novinky a zlepšení.

3.3.2016 | Aktualizace služby Fakturace již v polovině března.

Aktualizace služby Fakturace již v polovině března.

Díky vašim četným nápadům na další vylepšení a rozšíření funkcí FORDESKU, jsme se rozhodli aktualizovat službu Fakturace. Nově si budete moct vytvářet jednoduchý sklad a vést evidenci skladových zásob. V polovině března vám dále nabídneme ještě lepší uživatelské rozhraní, které vám usnadní práci s vaší firemní agendou. Vyzkoušejte FORDESK zdarma a objevte další jedinečné služby aplikace.

28.2.2015 | Už brzy vám představíme novou mobilní aplikaci FORDESK.

Nová mobilní aplikace FORDESK.

FORDESK boří veškeré bariéry nejen v oblasti zpracování vaší firemní agendy na desktopu ale nově i na mobilních zařízeních. Pomocí mobilní aplikace na míru ušité pro mobilní zařízení budete mít neustálý přehled o vašem podnikání. Díky mobilní aplikaci budete mít vaší firemní agendu stále po ruce přímo z vašeho mobilu nebo tabletu. Můžete se těšit již brzy!

25.2.2014 | Vyzkoušejte si aplikaci FORDESK zdarma a tarify ACTIVE a PROFI nakupujte se slevami.

Vyzkoušejte si aplikaci FORDESK zdarma a tarify ACTIVE a PROFI nakupujte se slevami.

Využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si aplikaci FORDESK zcela zdarma! Pokud budete spokojeni, nabízíme slevy při předplacení FORDESKU na jedno čtvrtletí 5%. Při koupi ročního tarifu získáte slevu 20%. Neváhejte a zaregistrujte se zde.

3.2.2014 | Slavnostní spuštění aplikace FORDESK.

Plná verze aplikace FORDESK.

Dnes byla slavnostně spuštěna ostrá verze online systému FORDESK. Neváhejte a rovnou se zaregistrujte. Všechny funkce FORDESKU pak můžete využít naplno.  

31.1.2014 - Již brzy začínáme.

Odpočítávejte s námi.

Odpočítávejte s námi!

V pondělí 3.2.2014 bude slavnostně spuštěna ostrá verze nové a jedinečné aplikace FORDESK. Můžete se těšit na online systém, který vám pomůže s vaší firemní agendou. Je vhodný pro malé podnikatele, ale také velké firmy.

Vše přístupné odkudkoli a online. Vaši firemní agendu budete mít stále po ruce a pod kontrolou. 

 

3. 10. 2013 - Testovací verze aplikace ForDesk

3. 10. 2013

Dnes byla spuštěna aplikace ForDesk v testovacím režimu. Do zkušebního provozu aplikace se můžete ZDARMA registrovat zde.

1. 10. 2013 - Spuštěna webová prezentace

1. 10. 2013

Dnes jsme spustili první verzi naší webové prezentace. U aplikace momentálně probíhá testovací provoz. V nejbližší době zde očekávejte další informace.

TIP - ForDesk
Přijatá pošta
Pokud je třeba odpovědět na přijatou poštu, vytvoří se vám úkol a systém vám automaticky připomene, že máte nevyřízené úkoly.