Kariéra

Do našeho týmu hledáme programátora na pozici:

Python / Django back-end developer

Požadujeme

  • znalost programování PYTHON, zkušenosti s Django Framework (praxe min. 1 rok)
  • výhodou jsou znalosti databází (PostgreSQL) a znalost vyhledávací platformy Apache Solr
  • základní znalost HTML, CSS, JSON, XML
  • samostatnost, iniciativu a odpovědnost
  • časovou a pracovní flexibilitu
  • trvalé sebevzdělávání
  • přijmout projekt za svůj

Nabízíme

  • nabízíme jedinečnou příležitost na vývoji nového dlouhodobého projektu
  • máte možnost ovlivnit finální produkt a to jak jeho vlastnosti, chování či technologické řešení
  • příjemné a uvolněné pracovní prostředí

Náplň práce

  • vývoj backendu aplikací
  • údržba již hotových částí aplikací
  • práce v menších, úzce specializovaných týmech
  • podporujeme metodiku Agilního vývoje
  • místo pracoviště Brno, Údolní 532/76

Web front-end (UI, UX) developer

Požadujeme

  • výbornou znalost HTML5, CSS, JavaScriptu a aktuálních JS frameworků
  • výhodou je znalost jazyka Python (Django)
  • znalost některého z CSS frameworků (např. Bootstrap)

Nabízíme

  • nabízíme jedinečnou příležitost na vývoji dlouhodobého projektu

Náplň práce

  • vývoj front-endu (UI, UX) webových aplikací

Grafik / Webdesigner / HTML kodér

Hledáme nového kolegu na pozici in-house grafik / webdesigner pro naše projekty na full-time.

Pokud jsi kreativní, samostatný, pečlivý tak hledáme právě Tebe!

Náplň práce

  • příprava tiskovin a propagačních materiálů
  • příprava webové grafiky

Požadujeme

  • kreativní myšlení - nové nápady a aktivní zapojení do týmu
  • znalost práce v grafických programech Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • příprava webové grafiky - znalost HTML / CSS (příprava šablon webových stránek)
  • zkušenosti s vektorovou grafikou, DTP - znalost předtiskové přípravy
  • práce se sociálními sítěmi (Facebook, Twitter, Google+, …)
  • cit pro detail, pečlivost
  • samostatnost, zodpovědnost, dodržování termínů

Uvítáme

  • zkušenosti s fotografováním, zpracováním videa
  • znalost Javascriptu (např. JQuery)
  • zkušenosti s CSS frameworky (např. Bootstrap)
  • zkušenosti s UX, UI a responzivním designem
  • znalost cizích jazyků

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace
  • zaměstnanecké výhody
  • přátelské prostředí a mladý kolektiv
  • nástup možný ihned

O společnosti

Společnost FORDESK s.r.o. se zaměřuje zejména na vývoj rozsáhlých webových aplikací. V současnosti se jedná zejména o vývoj aplikací www.firmo.cz a www.fordesk.cz. Zaměřujeme se na dlouhodobé projekty s využitím moderních technologií.

Kontakt

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese kariera@fordesk.cz nebo telefonním čísle +420 210 326 710.

TIP - ForDesk
Organizace událostí
Máte náročný týden? Naplánujte si v kalendáři den po dni a svůj čas si tak lépe zorganizujte.