FORDESK - Firemní agenda snadno a rychle

To vše je FORDESK. To vše naleznete snadno a rychle na svém Dashboardu.

Placení nebo vystavování faktur, plánování schůzí a úkolů. To znamená mnoho informací a termínů, které je třeba hlídat. FORDESK nemusíte nijak stahovat do počítače, přihlásit se na něj můžete odkudkoliv. Potřebné údaje tak máte vždy po ruce.

FORDESK je online systém, který se stará o vedení vaší firemní agendy.

FORDESK - Firemní agenda snadno a rychle

Reference

Lenka
Lenka - účetní v rodinné firmě

"Účetnictví dělám již léta pro naši malou rodinnou firmu. Jsem poměrně konzervativní, a tak jsem se novinky docela bála. Nakonec jsem ráda, že jsem se nechala přesvědčit. Šetří práci i čas."

Andrea
Andrea - účetní

ForDesk jsem si oblíbila pro jeho jednoduchost a funkčnost. Velice jsem ocenila šablony pro nejčastěji používané dokumenty nebo možnost odeslání faktur bez nutnosti chodit na poštu. Navíc je neustále aktualizován. Spokojenost.  

Lukáš
Lukáš - podnikatel

ForDesk jsme začali využívat se všemi kolegy v našem týmu a veškerá organizace nám klape lépe. Můžeme sdílet, upravovat, nahrávat, a to všichni odkudkoliv, nejen z práce. Data máme také hned k dispozici. Lépe se nám plánují porady, meetingy i obchodní schůzky.

Novinky

25.4.2016 I Dubnové novinky na Fordesku

Pokud vystavujete svým klientům pravidelné faktury (každý měsíc, rok nebo v jakémkoliv jiném intervalu), máme pro Vás dobrou zprávu. Spustili jsme pro Vás novou funkci Pravidelná fakturace, která automaticky odesílá (e-mailem nebo přímo Českou poštou) Vaše pravidelné faktury. Druhou možností je jejich příprava s možností nechat se upozornit FORDESKEM na jejich včasné vystavení a odeslání.

Dále jsme pro Vás rozšířili filtry dokladů ve Fakturaci, upravili design sekce nastavení a spustili nové notifikační centrum.

V další aktualizaci se můžete těšit zejména na vylepšení Adresáře a nové zajímavé funkce Auditora, který vám bude poskytovat ještě mnohem více informací než doposud.

4.4.2016 | Velká březnová aktualizace systému

Ve FORDESKU jsme pro Vás připravili velkou březnovou aktualizaci systému. Změnili jsme design hlavní nabídky, rozložení stránky sytému a aktualizovali jsme grafiku hlavního Dashboardu a přidali mini widgety. Slibovaného zlepšení se dočkala i služba Fakturace, která dostala přehlednější dashboard, rozložení seznamů, způsob navigace ve fakturách, souhrny v seznamech dokladů, nové ovládání v rámci tabulky a možost vystavovat faktury v cizích měnách. Dále Vám v rámci fakturací přinášímé novou funkci SKLAD, která umožňuje evidenci zboží a upozorní Vás na kritické množství zásob. Přiznání k DPH a k DPFO nyní vyplníte snadno díky interaktivnímu formuláři s možností uložení a tisku. Vyzkoušejte naše služby ještě dnes a těšte se na další novinky a zlepšení.

3.3.2016 | Aktualizace služby Fakturace již v polovině března.

Díky vašim četným nápadům na další vylepšení a rozšíření funkcí FORDESKU, jsme se rozhodli aktualizovat službu Fakturace. Nově si budete moct vytvářet jednoduchý sklad a vést evidenci skladových zásob. V polovině března vám dále nabídneme ještě lepší uživatelské rozhraní, které vám usnadní práci s vaší firemní agendou. Vyzkoušejte FORDESK zdarma a objevte další jedinečné služby aplikace.